ХОЧЕШ ПРОВОДИТИ БІЛЬШЕ ЧАСУ, ЗАЙМАЮЧИСЬ ТИМ, ЩО ЛЮБИШ?


Школа є обов'язковою частиною твого життя. У багатьох випадках процес навчання здається нудним і займає багато часу. Часу, який можна використовувати на те, що ти любиш робити. Дивитися більше, розважатися більше, робити більше речей, в яких ти неперевершений і які роблять тебе класним і, найголовніше, отримати за це визнання від своїх однолітків і дорослих.

У нас для тебе є крута новина!

Цікаві історії storybook і твоїх однолітків допоможуть тобі швидко зрозуміти теми, які ти вивчаєш у школі. Тепер ти зробиш домашні завдання набагато швидше і заощадиш час на інші речі, які тобі подобаються.

Крім того, ти можеш висловити свої розуміння і думки по кожній темі. Публікуй власні історії на storybook, відповідаючи на відкриті запитання до кожного оповідання і відразу стань популярним у всій Україні.
ГОТОВИЙ ДО ПОПУЛЯРНОСТІ? ПРАВИЛА storybook:


Єдину оцінку, яку ти будеш отримувати на storybook – це визнання такими ж людьми, як і ти, у вигляді кількості лайків.

Кожна людина унікальна. storybook підтримує унікальність і відмінності в поглядах, так само як і поважає думку інших. Ті, хто думає по іншому, змінюють світ!

Робити помилки – це нормально! Це єдиний спосіб навчитися, зрозуміти, рости і бути крутими. Головне, не боятися висловити думку, розуміння і власні знахідки у своїх постах!
ЯК НАПИСАТИ КРУТУ ІСТОРІЮ


Під кожною історією storybook ти знайдеш запитання для твого поста. Вибери цікаву для тебе тему і напиши свій пост у відповідь на поставлене до історії питання.

1. Вигадай помітний і виразний заголовок або перефразуй питання у вигляді заголовка. 2. Легко запам’ятовуються круті короткі історії (як анекдоти):
  • які передають особистий досвід людини (описують реальні життєві ситуації);

  • підкреслюють внесок / участь / допомогу іншій людині, розповідають про загальні людські цінності або про популярне явище або подію, які близькі читачеві;

  • спонукає інших поділитися своєю історію;

  • емоційні, викликають почуття, наприклад: радість, смуток або здивування.

3. Щоб зробити свій пост візуально привабливим, підбери і додай фотографію з інтернету, гіфку або коротке відео на твій розсуд через інструменти в розділі створення поста

4. Перед опублікуванням свого поста:
  • постав номер історії storybook (на запитання якої ти відповідаєш) перед своїм заголовком, наприклад: "Тема 7.2 | Назва твоєї історії";

  • можеш додати #хештег під своєю історією. Напиши під хештегом #назву або #номер школи. Якщо хочеш додай #ім'я вчителя;

  • в настройках посту перейди в меню «Рубрики» i вибери «ВІД УЧАСНИКІВ».

Бажаємо успіху і багато лайків! ;)
СЮРПРИЗ


На учнів, які отримають найбільшу кількість лайків за всі свої пости на storybook до кінця навчального року чекає сюрприз!

Підказка:

  • Чим більше постів опублікуєш, тим більше маєш шансів збільшити кількість лайків.
  • Кількість опублікованих тобою історій на одну й ту саму тему не обмежені.

Так що не відкладай, починай вигадувати історії і отримувати популярність, а до кінця навчального року чекай на сюрприз! ;)