7.3 Моя думка.

На мою думку , 3-5% світового океану - це багато оскільки , насамперед, - світ.Понад 70% її поверхні вкрито океанами , тоді рахуємо земля це 100% океани 70% тоді 100% - 70% дорівнює 30% землі.70% - це надзвичайно багато оскільки якщо дивитися площу , а - це 510 100 000 км² це 100% а 70% (близько 361 мільйона квадратних кілометрів). Тому 5% це дуже багато!І я можу гордитися вченими оскільки вони дослідили дуже велику й невідому їм площу)

Океани приховують дуже багато таємниць!

В районі Карибського моря проводячи дослідження на глибині 1400 метрів, ехолокаційні прилади несподівано показали нерівномірність морського дна. За допомогою мініатюрного підводного човна була зроблена фотозйомка, результати якої поставили вчених у безвихідь. Виявилося, що натрапили вони на руїни підводного міста. На знімках чітко видно фрагменти будівель і площ, тунелів і доріг. За попередніми розрахунками місто було побудоване приблизно 6000 років тому, тобто загадкові підводні руїни на 1,5 тисячі років старіші за єгипетські піраміди в Гізі.

У вісімнадцятому році японські рибалки на південь від Японських островів витягли рибину 24 метри. Вона була абсолютно прозорою. Іхтіологи не могли точно визначити ні вид, ні навіть загін цієї риби. Через кілька років рибалки японського траулера витягли з води ще одну загадкову істоту. Вони вирішили, що це звичайна глибоководна риба, а так як вона досить довго перебувала на поверхні і від неї вже розповсюджувався сморід, рибалки викинули свій улов за борт. Але судновий лікар встиг зробити кілька зіскрібків з тіла цієї невідомої істоти. За результатами цих аналізів вчені надалі визначили, що зразки належать якомусь плазуну, можливо представнику древніх ящерів, плезіозаврів (офіційна наука вважає плезіозаврів вимерлим видом). Розсекречені на початку нинішнього сторіччя архівні записи, підтверджують здогади дослідників. Виявляється, нащадки найдавніших рептилій неодноразово робили замах на життя підводників.

Це тільки 2 приклади а таких сотні!Це дуже цікаво , доречі математика дуже допомагає в таких визначеннях і всі дослідники користуються математичними прикладами і процентами.

10 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко