3.8 | Ділення натуральних чисел

Мама Івана пішла в магазин по продукти. Вона вернулась з яблуками, хлібом і молоком. Івану стало цікаво скільки коштує одне яблуко. Мама вирішила подати це як задачу. Задачі Іван любив. тому уважно слухав. тож, 1 кілограм яблук коштує 20 гривень і в ньому вміщається 10 яблук. Іванко швидко поділив 20:10=2, і отримав ціну одного яблука.

13 перегляд2 коментар

Тестовий режим

Якщо стикаєтеся з технічними неполадками, повідомте, будь ласка, на storybook2019@gmail.com.

Дякуємо за розуміння!

© 2019 storybook