• storybook

3.6 | Сполучна властивість множення


– Слухай, вона так довго не протримається. – Макс відійшов од вікна. – Ти реально думаєш, вона поведеться на ці тупі штучки? – Марко аж вистрибнув з крісла. – Ну… дівчата таке люблять… – Та вона, мабуть, сама здатна купити собі тих шоколадок хоч ящик! – Ну… тут важлива наполегливість, розумієш? Я уявляю себе на її місці: щоранку ти виходиш на ганок… І знаходиш на порозі свого будинку рожевий пакуночок… Він пахне трояндами… І написано: «Любій Алісі»… А всередині – 2 шоколадки. – Одна й та сама! Дууууже оригінально! – Її улюблена. – Та мені б вже набридло! – А головне – вона ж розуміє, що він витрачається… Одна шоколадка – 50 гривень. І він кладе її вже п’ятий день. До початку канікул іще 10 днів. Як думаєш, скільки грошенят він на неї витратить? – 50 гривень на 15 днів… і ще на 2 … – Ні, простіше множити 2 на 50, а лише потім на 15. – Це ж одне й те саме! – Але так і легше, і простіше: 2 на 50 буде 100, ну а 15 на 100 і дитина помножить: приєднав два нулі і буде... 1 500 гривень. – Ого. Дорога ж Алісина прихильність… – Сподіваюсь, в нього нема стільки грошей?.. – Є, нема, яка різниця?! Хіба почуття можна купити? – Але я, приміром, прямо зараз стільки викласти не можу. – Здивуй її! Шоколадки хто завгодно купувати може! А влаштувати побачення, яке вона до пенсії пам’ятатиме – для цього крутий креатив потрібен! Винахідливість! Енергія! Душа! Серце! Коротше, досить уже піддивлятись за Аліскою. Давай краще просто зараз придумаємо таке побачення – а влаштувати його, як то кажуть, справа техніки.


Запитання для перевірки розуміння теми:

1. Добре мати осередок зелені вдома у будь-яку пору року! Мишка висаджує квадратні стаканчики з травою у ящик шириною 60 сантиметрів і довжиною 100 сантиметрів. Скільки стаканчиків поміститься у ящик, якщо сторона стаканчика 20 сантиметрів? 2. Сполучну властивість множення зручно застосовувати в розрахунках із грошима. Чому? З якими іще одиницями виміру доречно застосовувати цю властивість множення? 3. У Макса було 30 гривень і він витратив на подарунок Алісі 30 гривень. В суперника Олександра було 300 гривень і він витратив на подарунок Алісі 30 гривень. Хто обожнює Алісу сильніше?

Створи свій власний пост про ситуації з твого життя або ідеї, які тобі прийшли на думку після ознайомлення з цією темою.

Ти можеш: 1) Написати історію; 2) Додати відео або малюнок своєї відповіді чи ідеї; 3) Комбінувати ці варіанти.

Для створення поста зареєструйся на сайті або зайди у свій акаунт, якщо вже є реєстрація. Після чого на початку розділу БЛОГ з'являється кнопка "Создать пост+".

43 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі