Уявлення про об'єм фігури. Подарунок

Аля збиралася на день народження до своєї найкращої подруги Єви.Подарунок був куплений завчасно і запакований у звичайну білу коробку.Аля наморщила носика і вирішила якось прикрасити нудну білу коробку.Дівчинка згадала,що на антресолі лежить рулон барвистого подарункового паперу.Швиденько принесла табуретку,дістала яскравий папір.Покрутила чималеньку коробку в руках.

-Хм,коробка схожа на паралелепіпед.А ми ж минулого тижня на уроці математики вивчали об'єм фігур.Цікаво,чи на практиці так само легко можна знайти той об'єм,як у зошиті?Ось моя лінійка,нумо, поміряймо довжину,ширину і висоту коробки!Отже,довжина складає 25 см,ширина-20см,а висота-15 см.Порахуймо об'єм:

V=abc ,де V-об'єм паралелепіпеда, a,b,c-його виміри

V=25*20*15=7500 (см3)

-Ого!Чималенька цифра для такої невеликої коробки!-усміхнулася Аля

Дівчинка акуратно запакувала свій "паралелепіпед" у нарядний папір,прикрасила його атласною стрічкою і пішла вітати свою найкращу подругу.


17 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко