• storybook

Онлайн Олімпіада "Креативність і математика" для 5-го класу!


storybook разом зі Школою східних мов та східних бойових мистецтв Будокан розпочинають Онлайн Олімпіаду "Креативність і математика" для 5-го класу!


Олімпіада проводиться з 1 по 29 травня 2020 року в режимі онлайн.


Щоб взяти участи в олімпіаді, зареєструйся на www.storybook.com.ua та ділися своїми постами з нами!

Умови проведення олімпіади:

  1. Під кожною історією від storybook є завдання: “Створи свій власний пост”. Прочитай завдання і створи свій пост про прочитану тему. Можеш написати історію, намалювати малюнок або зняти відео.

  2. Пост повинен виражати зрозумілу думку і стосуватися однієї з тем в оповіданнях від storybook.

  3. Якщо ти пишеш історію, в ній має бути не менше 5-ти речень. Підказки, як написати круту історію, знайдеш тут.

  4. Коментарі до інших постів не зараховуються як власний пост, вибач.

  5. storybook залишає за собою право не врахувати або видалити пости, які не стосуються теми, не описують конкретні ситуації або ідеї застосування знань із вивченої теми.

  6. Щоб змагатися за призи, потрібно опублікувати не менше п’яти постів на www.storybook.com.ua з 1 по 29 травня 2020 року.


Призи

1. Учасник або учасниця, який (а) опублікує найбільшу кількість своїх власних постів відповідно до Умов олімпіади, отримає Диплом 1 ступеня, а також подарунковий сертифікат номіналом 1 000 грн в MOYO!


2. Учасник або учасниця, який (а) за підсумками опублікує другу найбільшу кількість своїх власних постів згідно з Умовами олімпіади, отримає Диплом 2 ступеня, а також подарунковий сертифікат номіналом 750 грн в MOYO!


3. Учасник або учасниця, який (а) за підсумками опублікує третю найбільшу кількість своїх власних постів згідно з Умовами олімпіади, отримає Диплом 3 ступеня, а також подарунковий сертифікат номіналом 500 грн в MOYO!


Всі, хто зробить мінімум 5 власних постів відповідно до Умов олімпіади, але не потрапить до першої трійки, отримають Диплом за успішну участь в Олімпіаді.


Бажаємо успіху і креативних ідей! :)700 перегляд1 коментар