• storybook

Онлайн олімпіада “Креативність і математика" для учнів та учениць 5-го класуНавчальна соціальна мережа storybook у партнерстві зі Львівською загальноосвітньою середньою школою східних мов та бойових мистецтв “Будокан" та LITS Kids (Львівська ІТ Школа) оголошують онлайн олімпіаду "Креативність і математика" для учнів та учениць 5-го класу.


Олімпіада проводиться з 7 по 29 травня 2019 року в режимі онлайн.


Учасниками онлайн олімпіади вважаються зареєстровані на платформі www.storybook.com.ua учні та ученицi, які публікують свої власні пости відповідно до умов проведення олімпіади.


Призи


Учасник або учасниця, який (-а) опублікував (-ла) за підсумками найбільшу кількість своїх власних постів відповідно до умов олімпіади отримає Диплом I Ступеня, а також подарунковий сертифікат національної мережі магазинів ґаджетів та інноваційних технологій “Цитрус” номіналом 1500 грн.


Учасник або учасниця, який (-а) опублікував (-ла) за підсумками другу найбільшу кількість своїх власних постів відповідно до умов олімпіади отримає Диплом II Ступеня, а також подарунковий сертифікат національної мережі магазинів ґаджетів та інноваційних технологій “Цитрус” номіналом 1000 грн.


Учасник або учасниця, який (-а) опублікував (-ла) третю найбільшу кількість своїх власних постів відповідно до умов олімпіади отримає Диплом IIІ Ступеня, а також подарунковий сертифікат національної мережі магазинів ґаджетів та інноваційних технологій “Цитрус” номіналом 500 грн.


Усі учасники, які опублікують мінімум 3 власних постів (за умовами олімпіади), але не потраплять до першої трійки, будуть нагороджені Дипломом за участь в олімпіаді.


Умови проведення олімпіади


1) Під кожною з історій storybook є розділ "Створи свій власний пост", де описано як створити пост.

2) Пост повинен виражати зрозумілу думку і стосуватися однієї з тем, розкритих оповіданнями storybook.

3) Пости текстового формату повинні містити не менше 5-ти речень.

4) Коментарі до інших постів не зараховуються як власний пост!

5) storybook залишає за собою право не враховувати пости, які не стосуються теми, є загальними і не описують конкретні ситуації або ідеї застосування знань із вивченої теми.

6) Для отримання призів учасники повинні опублікувати найбільшу кількість постів, але не менше ніж 5 власних постів упродовж проведення онлайн олімпіади з 7 по 29 травня 2019 року.

548 перегляд0 коментар