Множення

Павло пішов у магазин і купив 4 пляшки соку по 16грн.Він не знав скільки разом вони коштують,щоб його на касі не обдурили.16+16+16+16надто довго!сказав Павло.Потім він згадав як його вчили множити на уроках математики.16•4=64грн точно!Павло підійшов до каси й дав 64грн.Множення це швидкий метод додавання,цифру 16 взяли додали 4 рази,а скоротчено 16•4

9 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко

Тестовий режим

Якщо стикаєтеся з технічними неполадками, повідомте, будь ласка, на storybook2019@gmail.com.

Дякуємо за розуміння!

© 2019 storybook