Літо , вишні і множення.


Літо , вишні і множення.

3.7 множення багатоцифрових чисел.

Скоро канікули ! Всі діти раді . А ще починається сезон ягід та фруктів . Я вже уявляю як я буду засмагати і їсти вишні. З друзями поділюся і з рідними теж.

Подумки я уже набазарі вибираю стиглі ягоди.

Один кг вишень коштує 13 грн. Я купую 10 кг , щоб всім вистачило. А скільки коштів я витратив ? Підрахуємо за допомогою множення : 10 * 13 = 130 (грн.) .

Ну що , ідемо смакувати !

4 перегляд

Останні пости

Дивитися всі

Множення натуральних чисел

Ввечері Леся насипала корм своєму песику і помітила, що корм вже закінчується. Тож треба замовити новий. Вона подивилася в рекомендаціях, що на день йому треба 400 грам корму. І вирішила купити йому н

Тестовий режим

Якщо стикаєтеся з технічними неполадками, повідомте, будь ласка, на storybook2019@gmail.com.

Дякуємо за розуміння!

© 2019 storybook