Задачі на рух у протилежних напрямках.

Одного сонячного дня Леся стояла біля відчиненого вікна та спостерігала за пташками.

- О, дві пташки сіли на дріт, ціка-а-аво - коментувала Леся - це горобець та синичка, наскільки мене зір не підводить. О, куди ж ви позлітали?!

А тим часом пташки, помітивши, що за ними стежать, пурхнули вниз. Але, потім знову сіли на дріт.

- Ох, як добре, що ви не полетіли! - сказала Леся, але не потрібно було поспішати з висновками, тому що пташки злетіли у повітря та полетіли у різних напрямках - ну чомууу - застогнала Леся.

- Стоп, це ж вийшла маленька задачка! Синичка та горобець вирушили у різних напрямках з однієї точки. Синичка полетіла зі швидкістю, приблизно, 2 метра за секунду, а горобець - десь, 1 метр за секунду. Отже, 1 + 2 = 3 метра - це відстань між ними після однієї секунди польоту. 3 * 45 = 135 метрів, і це буде відстань між ними через 45 секунд! А це цікаво складати задачки та їх розв'язувати! Піду розкажу мамі!


#задачінарух #ялюблюшколу15 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко