Задачі на рух. Рух в одному напрямку.

Леся має намір взяти участь у конкурсі-перегонах, який полягає в тому, що потрібно першим перетнути фінішну лінію. Цей конкурс влаштував сусід Лесі. У нього є собачка, яка народила цуценяток і він вирішив влаштувати для дітей конкурс, а той хто переможе - отримає цуценя.

Леся вже домовилася з батьками - якщо вона переможе, батьки дозволять їй взяти цуценя.

***

Коли настав день перегонів, Діана прийшла підтримати свою коліжанку, проте, вона не могла приймати участь, тому що господар песика (і цуценят) проводив перегони між дітлахів, які жили у його дворику. Діана жила неподалік, але участі у конкурсі, нажаль, не брала.

- Діано, привіт! Я така рада, що ти прийшла! - промовила Леся, побачивши Діану.

- О, ну ми ж подруги, як я могла не прийти?!

- Гаразд. Тепер ти мені допоможи. Я не знаю, який транспорт вибрати. Я можу бігти, їхати на велосипеді, роликах або на самокаті. Як думаєш, який транспорт вибрати?!

- Мені здається, що велосипед. Я пам'ятаю, як ми недавно гуляли і ти мені демонструвала свій новий велосипед. На ньому ти була дуже швидка!

- Мені теж здається, що потрібно взяти велосипед.

- Добре, отож, вирішили. Учасники почнуть перегони в один момент і в одному напрямку. Твоя задача - бути швидшою, ніж вони!

- Так, Діано, я прикладу усі сили - сказала Леся і вирушила на старт.

- Удачі! - крикнула Діана - Хм... Щось це вже знайоме... Ага! Точно! Це неначе задача на рух в одному напрямку! Учасники починають рух з однієї точки до іншої в одному напрямку і стараються як найшвидше дістатися до фінішу... - а поки Діана роздумувала до неї підійшла Леся з цуценятком.

- Діано я виграла! Все відбулося так швидко! Але я дуже рада, що тепер буду мати собачку!

- Лесю! Вітаю, це дуже круто! - сказала Діана.

- Ходімо до мене вгості на чай, заодно й цуценятко назвемо?

- Я б не відмовилася від чашки чаю! - промовила Діана і вони пішли до Лесі.


#задачінарух #ялюблюшколу18 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко