Ділення натуральних чисел

Віталік з Павлом працюють у поліції і вони є друзі. В Павла є пес по імені Поліцай і смартфони на яких встановлена програма, яка може обрахувати 1000 варіантів за 5 секунд і повідомляти голосом результати обчислень.

Одного разу Їм на смартфон пррийшло повідомлення з поліцейсьлого відділку про замінування ТЦ "Сільпо" який знаходиться на вулиці Червоной калини 62.

Друзі поїхали розміновувати бомбу. Коли вони приїхали на місце замінування бомби там вже всі люди були евакуйовані. І вони взялись за справу. Поліцай мав дуже хороший нюх і швидко розшукав бомбу, а програма проаналізувала бомбу і сказала, що треба відкрити кришку яка мала квадратну форму площею 12 см.кв розділивши її на 4 рівних частини. Після чого треба розрізати червоний дріт довжиною 4см на 2 рівних частини і синій дріт довжиною 8см на 4 рівних частини. І бомба буде розмінована.

Які дії треба зробити Віталіку з Павлом щоб розмінувати бомбу?

8 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко