Ділення з остачею

Завершився навчальний рік, який видався доволі цікавим та непередбачуваним. Та все ж, Леся спромоглась закінчити його з дуже хорошими оцінками. Тому, батьки (з допомогою бабусь та дідусів) вирішили купити їй новий телефон. Отримавши його, Леся згадала: ще ж потрібно купити чохли до нього. Батьки додали їй ще 260 гривень.

***

Коли Леся вже була в магазині електроніки, то вподобала та вибрала 2 чохли по 100 гривень: один різнокольоровий, а другий з папужками (так, Леся справді дуже любить папужок).

Коли вона розраховувалася за чохли то зрозуміла, що 260 : 100 = 2 (остача 60), у неї ще є 60 гривень. І Леся вирішила зробити сюрприз батькам. Вона задумала купити щось солодке, проте, точно не знала, що. Леся подумала: "так, я зайду в магазин і там точно буде щось солодке, тому я визначусь в магазині, що купляти". І з цією думкою Леся вирушила в магазин.


#діленнязостачею #ялюблюшколу5 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення натуральних чисел

Ввечері Леся насипала корм своєму песику і помітила, що корм вже закінчується. Тож треба замовити новий. Вона подивилася в рекомендаціях, що на день йому треба 400 грам корму. І вирішила купити йому н

Тестовий режим

Якщо стикаєтеся з технічними неполадками, повідомте, будь ласка, на storybook2019@gmail.com.

Дякуємо за розуміння!

© 2019 storybook