Десятичні дробові числа

Був вихідний день. Батьки Марійки і Макса пішли в театр,і залишили дітям гаджети. Макс дивився Аніме про математику а Марічка грала в гру де треба розвивати своє місто. Їй було дуже важко, тому що вона погано знає математику. І вона не розуміла чому в бюджеті міста 23,45 мілійонів, але по радіо кажуть, що в бюджеті дватцять три цілих сорок пять сотих мілійона. Марійка покликала брата і попросила його пояснити чому так.

Макс пояснює : числа після коми в математиці на зивають дробовими і їх говорять за розрядами, наприклад: одна ціла пять десятих.

Але Марічці не зрозуміло чому немає одиниць, тож вона питає: а чому немає одиничного розряду ,як в натуральних числах.

- його нема тому що після коми йде остача (те що не поділилось при діленні) і якщо щось не поділилось на 1 то це буде дивно.

17 перегляд0 коментар

Останні пости

Дивитися всі

Множення десяткового дробу на натуральне число.

'Біліііньк'. Це був звук Лесиного телефона. Прийшло нове завдання з математики. - О, ніііі - застогнала Леся - я звичайно люблю математику, проте, я хотіла піти погуляти з Діаною! - сказала вона, але

Властивості та вимірювання площі. Майданчики

Два хлопчика гуляли й почали сперечатися, у кого з них більший майданчик: — Ні у мене! У мене ширший! — Казав Гекк Фін. — А у мене довший! — Відповів йому Том Сойєр. А тема сварки була проста: у ко